Warsztaty „Bliżej – pełna łączność”

Bliżej – pełna łączność, ZGORZELEC
• 20/05/2017 - 20/05/2017
• Zgorzelec
• dolnośląskie / Poland
Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.
Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.
Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?
Dzięki tym warsztatom:
• przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
• lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
• nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,
• zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
• uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
• poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania. ________________________________________
Co mówią o warsztatach uczestnicy?
Trudno wymienić wszystkie pozytywy warsztatu. Jednak dopiero zastosowanie go w życiu przynieść może poprawę mojego ojcostwa. I ostatni element spotkania służył właśnie temu – aby przełożyć zdobytą wiedzę na realną poprawę własnego funkcjonowania z własnym dzieckiem. Zatem twórcy warsztatu pomyśleli o wszystkim. A reszta jest w naszych ojcowskich rękach… Gorąco polecam wszystkim ojcom! – Paweł.
Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział „Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu,żeby być lepszym tatusiem”. – Dominik.
Sobota, 20.05.2017
8.45 Przywitanie i wprowadzenie, wydanie materiałów*
9.00 Moduł I
10.30 Przerwa
11.00 Moduł II
13.00 Obiad
14.00 Moduł III
16.00 Przerwa
16.30 Moduł IV
18.00 Zakończenie**
*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian
**Jeśli zapisałeś się na warsztat, ale nie możesz wziąć udziału w którymś z punktów programu – powiadom nas – trening@tato.net
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi , ul. Reymonta 16 , 59-900 Zgorzelec
Organizator lokalny: Wiesław Tymiński 509-386-708
Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net
Koszt: Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi: 120 zł/os – obejmuje: materiały szkoleniowe, specjalne publikacje dla ojców, przerwy kawowe, ciepły posiłek.
Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 120 zł.
Płatność na adres:
Fundacja Cyryla i Metodego
Nr rachunku BZ WBK: PL 32 1090 2688 0000 0001 3274 5411
lub za pomocą karty kredytowej lub e-przelewów w systemie eCard, PayPal
Prosimy podać w tytule przelewu: „imię i nazwisko, MIEJSCOWOŚĆ, DATA”***
***Zwrot tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza