SP2- Witaj szkoło!- apel klas 1-3

4 września 2017r. odbył się w naszej szkole apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Kinga Chuda- Jaworska, witając wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierowała do dzieci klas pierwszych oraz ich rodziców. Pani Dyrektor wszystkim życzyła satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Następnie Pani Beata Burdzy dokonała prezentacji wychowawców i uczniów klas pierwszych.Na zakończenie apelu Pani Dyrektor uroczyście przekazała wszystkim wychowawcom klas 1-3 dzienniki. Wszyscy w radosnych nastrojach, pełni zapału do pracy udali się do klas na spotkanie z wychowawcą.

Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki