Jesienne potyczki pierwszaków

Jesień na dobre zagościła w naszej szkole i zaprosiła 28 września 2017 najmłodszych uczniów naszej szkoły na „Jesienne potyczki pierwszaków”. Pani Jesień przygotowała zadania, które nasze dzieci zaliczyły śpiewająco. Już wiemy, że pierwszaki posiadają wiedzą na temat darów jesieni, pięknie układają wyrazy, liczą i z wielkim zaangażowaniem śpiewają piosenki.
Pani Dyrektor Kinga Chuda-Jaworska pogratulowała dzieciom już zdobytej wiedzy i umiejętności i stwierdziła, że test Pani Jesień zdały śpiewająco.
Po części artystycznej przyszedł czas na uroczyste ślubowanie. Następnie uczniowie otrzymali birety i jabłka od Pani Jesieni.  Pan Radosław Baranowski- Zastępca Burmistrza Miasta Zgorzelec, pogratulował pierwszakom i na ręce Pani Dyrektor przekazał słodką niespodziankę. Był czas na pamiątkowe zdjęcia i prezenty. Ten dzień na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Dziękujemy za przygotowanie uroczystości pani Beacie Burdzy, pani Iwonie Meller, nauczycielkom edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyniom klas, panu Marcinowi Filozofowi oraz rodzicom.