Nasze małe koszykarki

18.03.2018r (niedziela)na dwóch halach sportowych (PGE ARENA i CENTRUM SPORTOWE) w godzinach od 10.00 do 18.00 rywalizowały ze sobą dziewczynki z: Wrocławia, Jeleniej Góry, Polkowic, Szprotawy i dwóch szkół zgorzeleckich SP2 i SP5 TURNIEJ o PUCHAR DYREKTORA SP5 zorganizowany został przez UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BASKET ZGORZELEC przy współpracy klubu z SP2 i SP5 oraz CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNEGO w Zgorzelcu.
Nasze dziewczynki zajęły IV miejsce przegrywając mecz o 3miejsce z SP5 Zgorzelec. Kolejność : Szprotawa, Wrocław,SP5 Zg-c, SP 2 Zg-c, Polkowice i Jelenia Góra.
Serdecznie gratuluję dziewczynkom, byłyście wspaniałe, waleczne i pięknie reprezentowałyście naszą szkołę. Naszą szkołę reprezentowały:
Rasławska Oliwia, Szrama Nikola, Parada Wiktoria, Spalik Amelia, Spalil Lena, Szczech Majka, Mączka Julia, Wolska Weronika, Wojtukiewicz Natasza, Puchalska Asia, Bandura Julia i Liwia Radzik.
Bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom za zaangażowanie, kibicowanie i wsparcie podczas tej sportowej niedzieli, opiekun zespołu.
Opiekun zespołu, trener Elżbieta Iwanowska