Mamy Złoto!!!

23.03.2018 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Minisiatkówce w "2" w Sulikowie, gdzie uczennice klas 4a sportowej (Laura Pająk, Julia Olszanowska, Zosia Latus, Karolina Krzywonos i Gabrysia Panacheda) i uczennica kl. 3b Weronika Wolska wygrały wszystkie mecze w swojej grupie (przegrywając tylko jednego seta z SP 3 Bogatynia). W półfinale spotkały się z gospodarzem turnieju, czyli z SP Sulików, gdzie wygrały dwa sety! (2:0). A w finałach spotkały się już znaną im drużyną  z meczów grupowych z SP 3 Bogatynia. Tutaj jednak nie było łatwo. Pierwszego seta przegrały dziewczyny, jednak drugiego wygrały. Początek trzeciego seta należał do naszych reprezentantek szkoły, jednak przyszło załamanie i rywalki zaczęły odrabiać punkty. Przy stanie 9:9 (gdzie grało się do 11 punktów) przegraliśmy punkt i już było 10:9  :(  Jednak Julka i Laura nie poddały się i doprowadziły do remisu. Walka odbywała się punkt za punktem, jednak szala zwycięstwa przechyliła się ostatecznie na naszą stronę. Tym samym dziewczęta wywalczyły sobie awans do dalszego etapu rozgrywek.

Gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!