The big challenge

W dniu 11.04.2018 r. w naszej szkole odbył się internetowy konkurs języka angielskiego "The big challenge", który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy. W naszej szkole w konkursie wzięło udział 27 uczniów z klas: 2 i 3 gimnazjum oraz 7 szkoły podstawowej. Uczniowie byli podzieleni na 3 grupy i musieli udzielić odpowiedzi na 45 pytań testowych w czasie 45 minut. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in.: tablety, odtwarzacze MP3, głośniki bluetooth, kalendarze i albumy fotograficzne. Niezależnie od uzyskanych wyników, każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzyma dyplom i duży plakat nawiązujący do znanych miejsc krajów anglojęzycznych. Ogłoszenie wyników konkursu 22 maja 2018 r. Czekamy z niecierpliwością na wyniki naszych uczniów.