II miejsce chłopców w Finale Powiatowym w Drużynowej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

W czwartek 20 września odbył się Finał Powiatowy w Drużynowej Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Nasza szkoła rywalizowała ze zmiennym szczęściem. Chłopcy uplasowali się na drugim miejscu i awansowali i do finału wojewódzkiego natomiast dziewczęta zostały sklasyfikowane za podium na czwartym miejscu. Zawody polegały na tym, że zawodnicy rywalizowali w czterech blokach konkurencji: sprinty( 100m 300m, biegi przez płotki), rzuty (pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem), skoki( skok w dal, skok wzwyż) , biegi średnie ( 600m, 1000m ) oraz sztafeta 4x100m. W każdym z tych czterech bloków konkurencji szkoły musiało wystawić minimum dwóch uczniów, których wyniki za pomocą specjalnych tabel zostały przeliczone na punkty. Do punktacji drużynowej brane zostały najlepsze 12 wyników . Reprezentacja szkoły chłopców: Gaspar Błaszczyk, Jakub Piekarek, Dawid Jackiewicz, Paweł Jaworowski, Kacper Kunicki, Kacper Suszyński, Mateusz Mikołajczyk, Przemysław Grabowski, Marcin Wyskok, Mateusz Kamysz, Kacper Kubacki, Konrad Obuchowski, Patryk Śrutka, Kacper Kocemba, Gracjan Szawuła. Opiekun: Łukasz Kubala Reprezentacja szkoły dziewcząt: Małgorzata Durak, Aleksandra Skrzypińska, Kamila Cepowska, Natalia Gogolińska, Dobrosława Grabska, Klaudia Kociemba, Marita Kurasiewicz, Justyna Kuszaj, Małgorzata Mazur, Oliwia Michalik, Katarzyna Paciorek, Amelia Szulc, Nikola Tetke, Amelia Traczyk, Wiktoria Zagrodnik.   Opiekun: Michał Jaworski