Ruszamy! MegaMisja to jest to!

Uczniowie klasy 2c biorą udział w ogólnopolskim projekcje edukacyjnym MegaMisja, którego celem  jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji nauczycieli oraz ich uczniów. MegaMisja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii. Dzieci szybko zaprzyjaźniły się z Kubą i Julką i chętnie podjęły wyzwanie. Z wielkim zaangażowaniem pokonywały kolejne kroki, zdobywając przy tym cenną wiedzę.  Poznały różne źródła informacji. Są świadome tego, że nie wszystkie źródła informacji są wiarygodne. Drugaki chętnie pracowały w grupie, a efektem ich pracy są plakaty oraz dzień wcześniej wykonane prace plastyczne Pierwsze zdanie uczniowie wykonali celująco!