III miejsce chłopców w Finale Dolnośląskim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

W czwartek 27.09.2018 na stadionie olimpijskim we Wrocławiu odbył się Finał Wojewódzki w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. W zawodach startowały najlepsze drużyny z całego dolnego śląska wyłonione z zawodów powiatowych. Duży sukces odnieśli chłopcy SP2 Zgorzelec, którzy zdobyli brązowe medale. Natomiast  nasze dziewczyny po ambitnej walce uplasowały się na XI pozycji.

Reprezentacja szkoły chłopców: Gaspar  Błaszczyk, Jakub Piekarek, Paweł Jaworowski, Kacper Kunicki, Gracjan Szawuła, Mateusz Mikołajczyk, Przemysław Grabowski, Marcin Wyskok, Gracjan Fidoruk, Patryk Śrutka, Kacper Suszyński, Konrad Obuchowski, Mateusz Kamysz, Kacper Kubacki, Kacper Kocemba. Opiekun: Łukasz Kubala.

Reprezentacja szkoły dziewcząt: Małgorzata Durak, Oliwia Michalik, Aleksandra Skrzypińska, Wiktoria Zagrodnik,  Kamila Cepowska, Nikola Tetke, Alicja Holy, Klaudia Kociemba,  Amelia Szulc, Marita Kurasiewicz, Dobrosława Grabska, Amelia Traczyk, Katarzyna Paciorek, Natalia Gogalińska, Opiekun : Michał Jaworski.