APEL Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Niepodległość Polski – to hasło jest ważne dla każdego Polaka, dlatego też w dniu 8.11.2017 r. w naszej szkole obchodzona była 100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przy ul. Orzeszkowej przygotowali wzruszającą i pełną zrozumienia akademię, w której pokazali, jak ważna jest dla nich historia oraz pamięć o bohaterach. Uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony podczas wykonywania wierszy oraz śpiewania patriotycznych pieśni.

Dziękujemy Pani Izabeli Borkowskiej, Panu Piotrowi Zubrzyckiemu oraz Pani Joannie Mielnik za tak wzruszające i niezapomniane przeżycie.

Corocznym uczestnictwem naszej szkoły w obchodach Święta Niepodległości dajemy świadectwo  pamięci o tych, którzy oddali swe życie dla wolnej Polski, w której żyjemy.

KaMa