SZKOLNA LIGA KLAS

Szkolna Liga Klas

Od października rozpoczynamy międzyklasową rywalizację w naszej szkole w ramach SZKOLNEJ LIGI KLAS. Biorą w niej udział wszyscy uczniowie SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZGORZELCU.

CELE LIGI.

1. motywowanie zespołów klasowych do rozwoju własnego działania na rzecz szkoły i środowiska
  2. integracja zespołów klasowych poprzez wspólne działania i rywalizację międzyklasową
  3. promowanie zasady fair play.

REGULAMIN.

1. Co miesiąc organizowane są zbiórki. Makulatura jest zbierana przez cały rok szkolny.
  2. Rzeczy należy zbierać w klasach. Na swoich godzinach wychowawczych ważyć u pani pielęgniarki szkolnej. Zważone zbiory i otrzymaną informację przekazać pani M. Sochalec (w budynku przy ul. Orzeszkowej) i panu M. Filozofowi (w budynku przy ul. Reymonta).
  3. Ostateczna liczba zbiorów jest dzielona na liczbę osób w klasie i taki wynik jest podawany do ogólnej wiadomości.
  4. Comiesięczna klasyfikacja jest przedstawiana do 10 dnia każdego miesiąca na tablicy SZKOLEJ LIGI KLAS i w ogłoszeniach w e-Dzienniku Librus.
  5. Rozstrzygnięcie SZKOLNEJ LIGI KLAS w czerwcu 2018 roku.
  6. Dla zwycięskiej klasy przewidziana ciekawa nagroda.

TERMINARZ ZBIÓREK

1. Październik    makulatura + plastikowe nakrętki + telefony
  2. Listopad         makulatura + plastikowe nakrętki
  3. Grudzień        makulatura + baterie
  4. Styczeń           makulatura + plastikowe nakrętki
  5. Luty                 makulatura + plastikowe nakrętki + puszki (karma dla zwierząt)
  6. Marzec           makulatura + płyty CD/DVD
  7. Kwiecień        makulatura + nakrętki
  8. Maj                 makulatura + plastikowe nakrętki + puszki (karma dla zwierząt)
  9. Czerwiec        makulatura + baterie + plastikowe nakrętki

Bardzo proszę o przestrzeganie terminarza zbiórek.

W tym roku szkolnym włączamy niektóre działania Samorządu Szkolnego do Ligi.

W ubiegłych latach LIGA KLAS cieszyła się wielkim uznaniem i mam nadzieję, że w tym roku również chętnie włączycie się do wspaniałej rywalizacji.

KOORDYNATORZY SZKOLNEJ LIGI KLAS

MAŁGORZATA SOCHALEC –przy UL. ORZESZKOWEJ