CZEKOLADOWE MIKOŁAJKI KLASY 6B I 6D

Po wizycie Mikołaja i ubraniu choinki w szkole, dnia 6 grudnia, klasy 6b i 6d wybrały się na przepyszną czekoladę do Pijalni Czekolady.

Po przybyciu na miejsce, najpierw został zaprezentowany film pt. „Jak powstaje czekolada?", a potem nastąpiła część najbardziej oczekiwana przez uczniów – degustacja czekolady. Każdy miał okazję spróbowania jej różnych smaków. Po degustacji uczniowie przyrządzili sobie sami czekoladę, która im najbardziej zasmakowała. Mieszadełko, czekoladowe granulki, ciepłe mleko i… czekolada była gotowa!

A jakie były wrażenia naszych uczniów?

• Natalia (kl.6b): “Było bardzo przyjemnie, panuje tam ciekawy wystój, czułam się jak w domu, a czekolada była przeeeepyszna".
  • Kacper (kl.6b): “Czekolada była wyśmienita. Polecam.”
  • Weronika (kl.6b): “Myślę, że jeszcze wielokrotnie odwiedzę to miejsce. Czekolada była doskonała!”.

Renata Kmieć