WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD DLA LAUREATÓW KONKURSU „Rozpoznaj swojego nauczyciela po zdjęciach z dzieciństwa”

W dniu 14 grudnia, pani dyrektor Kinga Chuda-Jaworska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursu „Rozpoznaj swojego nauczyciela po zdjęciach z dzieciństwa”.

Weronika Ciemięga i Patrycja Wilk, z klasy 3a, za zajęcie I-go miejsca w konkursie odebrały bon do Empiku o wartości 50 zł. Kacper Niedzielski, z klasy 6d, za zajęcie II-go miejsca, otrzymał bon o wartości 30 zł. Uczennica klasy 3b, Paulina Gałach, laureatka III-go miejsca, została nagrodzona bonem o wartości 25 zł. Nagrody ufundował Samorząd Uczniowski, który był również pomysłodawcą i organizatorem konkursu.

Organizatorzy gratulują laureatom i dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.