W NOCY W SZKOLE JEST WESOŁO! NOCKA FILOWA KLASY 5C

Klasa 5c noc z 22/23 marca spędziła w budynku szkoły przy ul. Orzeszkowej. Już od kilku tygodni szykowaliśmy się do tego, wymyślaliśmy zabawy, zasady spędzania czasu. Byliśmy bardzo ciekawi tej formy rekreacji - jeszcze nigdy nie spaliśmy w szkole! O godzinie 19 uczniowie z odpowiednim ekwipunkiem zebrali się pod szkołą. Było wiele zamieszania, radości i zabawy przy organizowaniu miejsca do spania i sali kinowej. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy też na wspólny posiłek - pizzę! Po kolacji poszliśmy na boisko, gdzie spożytkowaliśmy nadmian energii. Po powrocie czekało nas szukanie z latarkami słodyczy ukrytych w szkole.  Nie mogło zabraknąć seansu filmowego - z przejęciem oglądaliśmy przygody Harrego Potera. Niektórzy, co prawda, zasnęli w połowie.... ale inni wytrwali do 1.15 w nocy! O 6 rano nie wstawało się łatwo, ale daliśmy radę! Nie możemy się doczekać kolejnych nocek! "Oswoiliśmy się"  z budynekiem przy ul. Orzeszkowej , do którego od września będziemy uczęszczać.

Anna Kajda