PRZYŁĄCZ SIĘ DO KONKURSU "PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA"

W ramach konkursu "Podwórko Talentów Nivea" Zgorzelec znów ma szansę wzbogacić się o jeszcze jedno Rodzinne Miejsce Zabaw. Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 000 zł, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Konkurs ponownie opiera się na głosowaniu internetowym na wybraną lokalizację. Miasto Zgorzelec postanowiło zgłosić do konkursu lokalizację przy ul. Wyspiańskiego (10,12,14). Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od ilości głosów oddanych na daną lokalizację, czyli tak naprawdę od Nas !!! W głosowaniu może brać udział każdy, ponieważ konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony: www.podworko.nivea.pl. Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Internetowe głosowanie na zwycięskie lokalizacje trwa do 20 czerwca br. Na place zabaw, będące nagrodami w niniejszym konkursie, składać się będą m.in. kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra w kapsle, trampolina, planetarium, rowerek, piaskownica naukowa, zegar słoneczny, teatrzyk. W poprzednich latach firma Nivea ufundowała kilka placów, które dzięki wsparciu i aktywności mieszkańców naszego miasta, powstały na przedszkolnych podwórkach (film https://liblink.pl/dFJX8GZDOk).