PROŚBA O WSPARCIE RZECZOWE FESTYNU RODZINNEGO

Dnia 08.06.2019 r. już po raz kolejny odbędzie się Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu przy ul. Orzeszkowej. W związku z organizacją tego przedsięwzięcia zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie rzeczowe, tj. o przekazywanie przedmiotów, które mogłyby posłużyć jako fanty do przeprowadzenia loterii fantowej podczas imprezy (gry, zabawki, przybory szkolne, książki, itp.). Jest to nasze wspólne przedsięwzięcie i liczymy na Państwa pomoc. Wierzymy, że wyrażą Państwo chęci i włączą się w pomoc w zorganizowaniu zabawy. Z góry dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

W razie pytań prosimy o kontakt osobisty z sekretariatem przy ul. Orzeszkowej jak  i przy ul. Reymonta. Akcję zbierania fantów rozpoczynamy już od teraz, więc zachęcamy Państwa do współparcy i wsparcia.