WYCIECZKA KLASY 1A DO SPYTKOWA

Dnia 24 maja wybraliśmy się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Abrakadabra” w Spytkowie, gdzie odbyły się wspólne zajęcia i zabawy z uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły w Göerlitz. W gospodarstwie agroturystycznym czekało na dzieci wiele =atrakcji: zabawy w zaczarowanym ogrodzie, oglądanie przepięknych ptaków, warsztaty plastyczne, kompot i przepyszne wiejskie racuchy. Największą popularnością cieszył się dmuchany zamek, mecz w hokeja na trawie i zjazd na linie. W czasie warsztatów plastycznych dzieci wykonały piękne prace - kwiatki ze sznurka oraz obrazki z makaronu i ryżu. Niektóre dzieci przebrały się w czarodziejskie stroje i próbowały czarować. Wszyscy czuliśmy magię tego niezwykłego miejsca, humory nam dopisywały, a pogoda była wspaniała. Na pewno wrócimy jeszcze raz do zaczarowanej wioski.

Małgorzata Marek-Konopska