ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 4-7

Dnia 19 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu przy ul. Orzeszkowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV – VII, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycił swoją obecnością Zastępca Burmistrza Miasta Zgorzelec pan Radosław Baranowski, który podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Również Pani dyrektor Kinga Chuda – Jaworska podziękowała nauczycielom, pracownikom za całoroczną współpracę. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły uczennice z klasy 7a: Anna Budnik, Aleksandra Cybulska i Julia Żwirska. O muzyczną stronę uroczystości zadbała Pani Izabela Borkowska. Vanessa Nowacka oraz Nikola Tetke uatrakcyjniły uroczystość wspaniałymi piosenkami.
     Na uroczystości wyróżniono uczniów klas IV – VII, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu oraz wychowawcy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019
uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Katarzyna Mańkowska