ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dnia 18 czerwca uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej zakończyli pierwszy etap edukacji. W szkolnej auli zebrali się uczniowie, panie dyrektor, nauczyciele oraz rodzice, którzy jak zawsze towarzyszyli swoim pociechom. Podczas uroczystości uczniowie, którzy w roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu, otrzymali tytuł Wzorowego Ucznia oraz nagrody książkowe. Było wiele wzruszeń i radości, kiedy oglądaliśmy prezentację naszych klasowych i szkolnych wydarzeń z udziałem trzeciaków, wspominaliśmy wspólne chwile, przypominaliśmy sobie tamte zdarzenia... Podziękowaliśmy należą się także rodzicom, którzy przez cały rok szkolny wspierali nas, organizowali klasowe i szkolne uroczystości i wydarzenia. Na koniec uroczystości do auli został wniesiony ogromny tort! Dziękujemy paniom dyrektor za słodką, przepyszną niespodziankę! Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i życzenia!

Beata Burdzy