"PSU NA BUDĘ"

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji "Psu na Budę" organizowanej przez schronisko dla zwierząt w Dłużynie Górnej. Akcja polega na zbiórce karmy i niezbędnych akcesoriów dla piesków i kotków. W schronisku przyda się każde jedzonko, a szczególnie potrzebna jest karma mokra (w puszce) oraz karma specjalistyczna typu gastro. Potrzebne są również koce, ręczniki, smycze i obroże (jest dużo średnich i dużych piesków). Szczegółowe informacje o akcji możecie znaleźć na tablicy informacyjnej SU. Przy ulicy Orzeszkowej karmę oraz akcesoria można przynosić na portiernię do pani Małgosi po uprzednim zważeniu u Pani pielęgniarki. Zbiórkę prowadzimy do 15 grudnia. Liczymy na zaangażowanie wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierzaków.

Krystyna Cichocka
Opiekun Samorządu Uczniowskiego