POMAGAMY

„Dzielmy się dobrem” to myśl przewodnia uczniów klasy 3c. Dzieci postanowiły w tym roku same zostać Mikołajami i obdarzyć prezentami zwierzęta ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Przylasku. Do akcji włączyli się również rodzice. Wspólnymi siłami zebraliśmy karmę oraz kocyki dla zwierząt. Wizyta w schronisku na długo pozostanie dzieciom w pamięci. Jej celem było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się, jak funkcjonuje schronisko. Zobaczyły, jak wyglądają pomieszczenia dla psów i kotów. Mikołaje przekazały prezenty na ręce pracowników schroniska, którzy podziękowali im za piękny dar serca. Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer po lesie. Dzieci zachwycone bezinteresowną pomocą postanowiły powołać klasowy wolontariat- „DOBRA DWÓJKA”. Brawo uczniowie i rodzice klasy 3c!