SZKOLNY KONKURS TAŃCA

W czwartek 28.11.2019 r. przy ul. Orzeszkowej odbył się szkolny konkurs tańca freestyle dla uczniów klas 5-8. Freestyle to po prostu doskonałe połączenie muzyki i ruchu, spontaniczna odpowiedź ciała na dźwięk. Tego dnia prawie każda klasa zaprezentowała swój układ taneczny. Klasa 6a pokazała aż 2 tańce (a mają jeszcze 2 przygotowane w zanadrzu;). W pierwszym tańcu wystąpiły dziewczęta do muzyki "WakaWaka". Na końcu, już poza konkursem, wystąpiła cała klasa do utworu „Makarena”, do którego zaprosiła wszystkich widzów. Decyzją jury I miejsce zajęła klasa 6c, II miejsce klasa 7d, III miejsce - klasa 5d. Dodatkowo, komisja wyrózniła za solowy taniec ucznia z klasy 7b, Konrada Zadwornego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zaprezentowali się naprawdę wspaniale.

Danuta Śliwińska, Katarzyna Mańkowska