BEZPIECZNE FERIE

W klasie 5a, na ostatniej godzinie wychowawczej przed feriami, uczniowie zastanawiali się nad tym, jak bezpiecznie spędzić ten czas. Dodatkowo w grupach rozwiązywali zagadki dotyczące zimy i ferii - jak zawsze świetnie poradzili sobie z zadaniem. Jako klasa sportowa, którą zawsze "roznosi energia", wykonali kolejne ćwiczenie - na kartkach zapisali "pozytywne słowo", a następnie, stojąc naprzeciwko siebie, rzucali kartkami i odczytywali, co miłego napisał do nich ktoś z klasy. Na koniec wychowawca rozdał słodka niespodziankę. W związku z tym, że w tym roku tłusty czwartek wypadał w ferie, uczniowie uczcili to święto jedząc pyszne paczki, które oczywiście spalili, aktywnie spędzając ferie :)