OGÓLNOPLSKI KONKURS POD HASŁEM "ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE"

Nasza szkoła przystępuje do konkursu "Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia". Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów, starych, używanych i niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii, w zamian za atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony pieniężne  tj: 1 kg zebranych telefonów to 5zł w postaci kuponu pieniężnego Sodexo, szkoła może natomiast otrzymać nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Telefony, po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych, będą mogły trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły przez lata służyć innym dzieciom. Za przyniesienie telefonu przysługuje 5 punktów dla klasy. Działania wliczane są do SZKOLNEJ LIGI KLAS. Zbiorka trwa do 10 listopada 2020 r. – wtorek. Dziękuję za ekologiczną postawę i oczekuję zaangażowania.

Szkolny organizator: Krystyna Pogłódek