NOCKA W SZKOLE KLASY 4C

W piątek 8 października uczniowie klasy 4c spędzili noc w szkole. Spotkaliśmy się o godzinie 19.30. Pierwsze godziny upłynęły nam na grach i zabawach na boisku szkolnym. Po powrocie do szkoły czekała na nas niespodzianka przygotowana przez Rodziców – ciepłe, chrupiące, pyszne pizze. Po kolacji ruszyliśmy na nocne zwiedzanie szkoły. Podczas wędrówki czekały na nas zadania (wokalne, taneczne i sprawnościowe), za wykonanie których na końcu trasy znaleźliśmy słodką nagrodę. Po powrocie do klasy każdy znalazł coś dla siebie: planszówki, śpiewy solowe i grupowe, tańce solowe i grupowe oraz „Bitwę na poduszki”. Przed snem dzieliliśmy się wrażeniami dnia przy ognisku (sztucznym),  rozmowy nie ustały nawet po ogłoszeniu ciszy nocnej. Rano, rozbudzeni gimnastyką, sprzątnęliśmy klasę i rozeszliśmy się do domów (w towarzystwie rodziców).

Zapraszam do galerii zdjęć.
Wychowawca
Beata Kowalska