EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA CODEWEEK 2021

W dniach od 18 października do 24 października 2021 r. w naszej szkole odbywać się będzie Europejski Tydzień Kodowania CodeWeek 2021. CodeWeek to przedsięwzięcie, które jest organizowane każdego roku. Głównym celem tego wydarzenia jest promowanie programowania i kodowania. To możliwość poznawania gier logicznych i grafiki komputerowej. W związku z powyższym szkoła organizuje własne inicjatywy i ogłasza konkurs plastyczny dla klas VI - VIII. Praca plastyczna pt.:" MULTIMEDIALNA SZKOŁA-SZKOŁA MOICH MARZEŃ" dla klas: 6a,7a,7b,7c,7d. Praca plastyczna "ZAPROJEKTUJ SWOJEGO ROBOTA" dla klas: 8a,8b,8c. Każda klasa ma obowiązek wykonania i dostarczenia najmniej jednej pracy.Technika prac dowolna. Prace mogą być wykonane przez grupę 3-4 osobową. Prace należy wykonać i dostarczyć do 25 października 2021r. do gabinetu nr 9. Liczę na ciekawy i zgodny sposób ujęcia tematu. Puście wodze fantazji.