Z WIZYTĄ U WETERYNARZA - LEKARZA ZWIERZĄT

Uczniowie klasy 2c udali się do Gabinetu Weterynaryjnego "Matvet". Pani weterynarz oprowadziła nas po gabinecie i opowiedziała uczniom o swojej pracy, w jaki sposób stawia diagnozę, jak leczy swoich pacjentów. Szczegółowo omawiała i pokazywała sprzęt medyczny, który jest niezbędny w przychodni. Podczas spotkania dzieci uzyskały wiele cennych informacji dotyczących opieki nad zwierzętami oraz ich prawidłowego żywienia. Drugoklasiści aktywnie brali udział w spotkaniu, zasypywali Panią weterynarz różnym ciekawymi pytaniami, opowiadali o swoich zwierzętach, które mają w domu. Bardzo dziękujemy Pani Sylwii Sobczuk za możliwość pobytu w gabinecie, za przekazaną wiedzę i zapoznanie się z codzienną pracą weterynarza.

Wioletta Zdanowicz