KONKURS NA KALENDARZ ADWENTOWY

W związku z nadchodzącym okresem adwentu zapraszam wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najciekawszy kalendarz adwentowy. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych.

1. Praca konkursowa polega na wykonaniu kalendarza adwentowego, zawierającego 24 okienka.
2. KLASY UCZĄCE SIĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO: wszelkie zwroty i poszczególne “okienka” powinny zawierać dowolne słowa, bądź zwroty w języku niemieckim, związane ze świętami Bożego Narodzenia.
3. Praca może być wykonana dowolną techniką w dowolnym formacie.
4. Konkurs rozstrzygany będzie w 3 kategoriach wiekowych:
klasy 1-3,
klasy 4-6,
klasy 7-8
5. Pracę należy podpisać: imię, nazwisko, klasa.
6. Prace należy złożyć do 3 grudnia 2021 roku do pani Magdaleny Ponarad lub zostawić w gab nr 5 (klasy 5-8). Klasy 1-4 zostawiają kalendarze w swoich i klasach i wychowawca je przekaże.

Magdalena Ponarad