INSTALLOGIK - WYNIKI KONKURSU MAEMATYCZNO - INFORMATYCZNEGO

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, którego organizatorem jest Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Tegoroczna edycja konkursu InstaLogik uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki. W konkursie wzięło udział 3429 uczniów z 545 szkół w Polsce, a do finału dotarło 722. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 14 uczniów.

Oto sukcesy NASZYCH uczniów z SP 2:

Laureatką III miejsca na szczeblu ogólnopolskim została Liwia Radzik z klasy 7b (uczennica uzyskała II wynik w powiecie zgorzeleckim).

Finalistami na szczeblu ogólnopolskim zostali: Pola Aniszkiewicz z klasy 4a, Maciej Myka z klasy 4d, Wojciech Michalczyk z klasy 5b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!