"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna". POŻEGNANIE KLAS 8

Wczoraj zakończyliśmy kolejny niezwykle wymagający rok szkolny i pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przemówieniu Pani Dyrektor, nastąpiło przekazanie sztandaru z rąk przedstawicieli ósmej klasy młodszym rocznikom. W kolejnym etapie Pani Dyrektor nagrodziła wyróżniających się uczniów klas  ósmych, a rodzice otrzymali listy gratulacyjne za wkład włożony w rozwój swoich dzieci. Na koniec tego etapu podziękowaliśmy za całoroczną pracę przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego i Pocztu Sztandarowego. W drugiej części uroczystości głos oddaliśmy klasie ósmej. Program artystyczny przygotowany przez jej przedstawicieli najlepiej pokazał, jak wyjątkowa i pomysłowa była to grupa. Po jego zakończeniu wszystkie klasy ósme ponownie wyszła na środek sali, by podziękować za wspólnie spędzone lata. Po zakończeniu uroczystości dzieci udały się do klas na spotkanie z Wychowawcami.

Katarzyna Mańkowska