ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH TRZECICH

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud nauki, jednocześnie rozpoczynająca nowy etap edukacji dla tegorocznych uczniów klas trzecich. Przed nimi dwumiesięczny czas zabawy, rozrywki i beztroski. 23 czerwca uczniowie klas trzecich spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Dzieci w krótkim występie artystycznym podsumowały i podziękowały za trzy lata wspólnej nauki. Pani Dyrektor i wychowawcy wręczyli najlepszym uczniom pamiątkowe książki i dyplomy gratulując ukończenia klasy trzeciej. Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w konkursach szkolnych i ogólnopolskich. 24 czerwca wychowawcy klas trzecich wręczyli świadectwa szkolne uczniom w salach lekcyjnych, dziękując za całoroczną pracę oraz życząc udanych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Katarzyna Mańkowska