SP 2 Zgorzelec na podium w Finale Dolnośląskim Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych

20 września na stadionie w Jeleniej Górze odbył się Finał Dolnośląski w Sztafetach Lekkoatletycznych.

Uczniowie rywalizowali w biegach rozstawnych na dystansach 4x 100m, sztafecie szwedzkiej dziewcząt i chłopców oraz w sztafecie mieszanej 4 x 200m ( 2 dziewczyny, 2 chłopaków). Na wynik szkoły liczyły się wszystkie te biegi i Nasza Szkoła zajęła II miejsce. Miejsca i składy poszczególnych sztafet: 4x 100m dziewcząt II miejsce ( Kornelia Spendowska, Paulina Świetlińska, Laura Suszek, Weronika Stankiewicz), 4x 100m chłopców V miejsce ( Bartosz Rędzia, Franciszek Lula, Dawid Zienkiewicz, Olek Świerszcz), sztafeta szwedzka dziewcząt VII miejsce ( Maja Szczech, Kinga Spendowska, Lena Ostojska, Nina Grabowska), sztafeta szwedzka chłopców I miejsce (Łukasz Kłos, Jakub Bujanowski, Adam Leszczuk, Jakub Jaworski ), sztafeta mieszana 4x 200m III miejsce (Maja Szczech, Weronika Stankiewicz, Adam Leszczuk, Jakub Jaworski).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.