Finał Powiatowy Sztafet Przełajowych

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały Nasze drużyny w Finale Powiatowym Sztafetowych Biegów Przełajowych , które odbyły się w poniedziałek 3 października na stadionie miejskim w Zgorzelcu.

W Igrzyskach Dzieci ( dzieci urodzone 2010 roku i młodsze) zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców zajęliśmy3 miejsce.Dziewczyny biegały w składzie: Natasza Królikiewicz, Lena Szczygieł , Emilia Radwańska, Maja Małecka, Emilia Dąbrowska, Zuzanna Wielgus, rezerwowe: Kamila Pałys,Pola Aniszkiewicz, Aleksandra Suchcicka. Chłopcy biegali w składzie: Dawid Chodysz, Mikołaj Figielek, Filip Polkowski, Patryk Mazur, Jerzy Rudnik , Mikołaj Zachman, rezerwowymi byli : Carlos Protasiewicz, Bartłomiej Zięba. We współzawodnictwie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( roczniki 2009-2008) rewelacyjnie spisali się chłopcy, bo po znakomitym biegu na ostatniej zmianie Jaśka Kwiecińskiego chłopcy zwyciężyli i zakwalifikowali się do Finału Dolnośląskiego. Skład chłopców: Adam Leszczuk, Jakub Bujanowski, Tomasz Kret, Aleksander Świerszcz, Jakub Jaworski, Jan Kwieciński, rezerwowy: Łukasz Kłos. Dziewczyny miały miej szczęścia i zajęły miejsce tuż za podium. Skład dziewcząt : Kornelia Spendowska, Kinga Spendowska, Laura Michalak, Roksana Podłużna, Laura Suszek, Lena Ostojska.