UWAGA KONKURS !!! Do wygrania wspaniałe nagrody !!!

Serdecznie zapraszamy uczniów SP 2 w Zgorzelcu do wzięcia udziału w konkursie „Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowanego w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II” przez Urząd Transportu Kolejowego.

Konkurs polega na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej (rysunek, makieta) pokazującą miasteczko Peronowo lub jego fragment.

W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem o wartości 20 000 zł dla szkoły, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy, wyświetlenie pracy zespołu jako element wideomappingu podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego 3 grudnia we Wrocławiu oraz wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę !

Z każdej szkoły udział w konkursie wziąć może wiele zespołów, co zwiększa szansę na wygraną !

Prace należy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy na stronie https://kolejoweabc.pl/ABC2/konkursy/konkurs-kierunek-bezpieczenstwo/ do dnia 31 października 2022 r. do godz. 23.59.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie Państwo na stronie https://kolejoweabc.pl/ABC2/konkursy/konkurs-kierunek-bezpieczenstwo/ oraz mediach społecznościowych Kampanii Kolejowe ABC II.