Spotkanie z księgową

Dnia 28 października 2022 r. uczniów klasy III c odwiedziła Pani Krystyna Szulc, która przeprowadziła ciekawe zajęcia, podczas których zaznajomiła uczniów ze specyfiką pracy księgowej. Uczniowie zobaczyli jak wyglądają faktury, skoroszyty oraz atrybuty księgowego. Podczas przygotowanego zadania, uczniowie przez chwilę wcielili się w rolę księgowych. Jednomyślnie stwierdzili, że nie jest to łatwy zawód, że praca w księgowości wiąże się z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Wymaga ciągłego kształcenia się, czytania fachowej literatury i udziału w wielu kursach.

Serdecznie dziękujemy pani Krystynie, że w taki ciekawy i twórczy sposób pokazała dzieciom z czym związana jest jej praca. Życzymy wytrwałości i wszelkiej pomyślności w dążeniu do spełnianiazawodowych marzeń i celów.