Sportowy event w ramach programu Kids Athletics.

W poniedziałek 24.11.2014 roku w naszej szkole na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie z klas 2-3 i uczestniczyli w zajęciach ruchowych, które były realizowane w formie eventu szkolnego opartego na programie Kids Athletics. Właściwie odbyły się dwa eventy w jednym dniu, dla klas drugich na lekcji szóstej, a na siódmej dla klas trzecich. Dzieci rywalizowały ze sobą na obwodach stacyjnych, na których występowały elementy biegu, skoku i rzutu. Uczniowie korzystali ze specjalnie dostosowanego sprzętu, który można było łatwo rozłożyć, bezproblemowo przetransportować, szybko zmontować i zdemontować w miejscu w którym miał być wykorzystany. Najważniejsze, iż jest on bardzo bezpieczny złożony z miękkich elementów. Zabawa i wiele radości podczas rywalizacji zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami.

Więcej zdjęć na stronie www.lekkoatletykadlakazdego.pl