Czekoladowy dzień

Takiego dnia się nie zapomina, było słodko, przyjemnie i wesoło. Uczniowie klas Ic i IVc wraz z rodzicami poznali  tajniki produkcji czekolady w fabryce czekolady Felicitas znajdującej się w Hornovie  u naszych sąsiadów. Już na początku wszystkich zachwyciła możliwość zobaczenia poszczególnych etapów produkcji  czekoladowych specjałów. Następnie zostaliśmy zaproszeni do kawiarenki,  gdzie oczywiście poczęstowano dzieci gorącą czekoladą  a dorosłych kawą. W tej miłej atmosferze oglądnęliśmy film o historii czekolady. Niespodziankom nie było końca, każdy uczestnik  wycieczki otrzymał swoją czekaladę i mógł ją ozdobić według własnego pomysłu. Potem  wszyscy udali się do czekoladowego sklepiku. Na koniec zrobiliśmy  wspólne zdjęcie, aby utrwalić te słodkie chwile.

Grażyna Michalik-Wojtukiewcz