XII Powiatowy Festiwal Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim

5 kwietnia w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się XII Powiatowy Festiwal Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim pod honorowym patronatem Starostwa Powiatu Zgorzeleckiego.  W Festiwalu wzięło udział 118 uczniów, którzy przygotowali 37 prezentacji. Konkurs był podzielony na kategorie wiekowe - szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie. W kategorii szkół podstawowych komisja oceniła 10 prezentacji z sześciu szkół.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4c przygotowani przez nauczyciela języka angielskiego Pana Tomasz Stypczyńskiego. Martyna Banachowicz, Amelia Biel, Błażej Obuchowski, Michał Gajek oraz Jakub Komsta przedstawili skecz pt. ROBIN HOOD.  Błażej Ślepecki, Tadeusz Chodorowski, Vanessa Nowacka, Kacper Atłaski oraz Filip Zadora przedstawili skecz pt. CHARMING TOWN czyli UROKLIWE MIASTECZKO.

Skecz ROBIN HOOD okazał się bezkonkurencyjny. Młodzi aktorzy skradli serca komisji konkursowej oraz ujęli publiczność swoją grą aktorską oraz poziomem opanowania języka angielskiego i ostatecznie zajęli PIERWSZE MIEJSCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Serdecznie gratulujemy naszym czwartoklasistom wspaniałego sukcesu!!! Czekamy na kolejne w przyszłych latach! :-)