X Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Opiekuńczych

18 listopada 2017 r. na zgorzeleckim basenie odbyły się X Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Opiekuńczych. Uczniowie naszej szkoły także startowali w tych zawodach.
Indywidualnie III miejsce w swojej kategorii na dystansie 25 m zajęła Kinga Jakiel. Kolejno II i III miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęła Oliwia Topa i Sandra Szeliga.
Chłopcy z naszej szkoły zajęli całe podium w kolejności I miejsce Gaspar Błaszczyk, II miejsce Kacper Suszyński, III miejsce Dawid Jackiewicz.
Sztafeta dziewcząt w składzie: Kinga Jakiel, Sandra Szeliga, Sara Stawowa i Oliwia Topa zajęła III miejsce. Sztafeta chłopców w składzie Gaspar Błaszczyk, Mateusz Mikołajczyk, Kacper Suszyński i Dawid Jackiewicz zajęli miejsce pierwsze.
Rywalizacja była zacięta, ale wszyscy świetnie się bawili. Zadowoleni z dyplomami, medalami i upominkami wrócili do domu.