"FERIE W SZKOLE"

W czasie ferii zimowych w naszej szkole organizowane były zajęcia dla chętnych uczniów. Uczniowie mieli możliwość podnoszenia swojej sprawności fizycznej w czasie gier i zabaw ruchowych.
Uczniowie spędzali czas grając w różne gry planszowe, tj: chińczyka, warcaby, gry w pchełki i uno. Następnie mogli wykazać się umiejętnościami plastycznymi, kolorując kolorowanki, wykonując laurki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.    Bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach sportowych – tor przeszkód, turniej "Dwa ognie". Nie zabrakło takich atrakcji jak wyjście na zajęcia basenowe oraz do kina na film pt.  Jumanji: Przygoda w dżungli.
Na zakończenie pierwszego tygodnia wspólnego pobytu  wszyscy udali się do Mc'Donalda.