Królewna Śnieżka z LO

Gościnne występy teatru uczniowskiego

Dnia 18.04.2011 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków", które przygotowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu. Spektakl ten był kierowany do uczniów klas I-III oraz oddziału "0". Młodzież ze szkoły średniej- przede wszystkim - oprócz ciekawej gry aktorskiej przedstawiła wyszukane stroje, dekorację, oprawę muzyczną oraz starała się czynnie włączyć publiczność do przedstawienia. Widowisko spodobało się nie tylko dzieciom, ale również ich opiekunom i innym osobom znajdującym się na sali, czego dowodem były gromkie brawa pod koniec występu. Mamy nadzieję, że nasi starsi koledzy i koleżanki jeszcze nie raz odwiedzą nas z kolejnymi ciekawymi występami.

Tomasz Rudzki