NIEZWYKŁA WIZYTA MIKOŁAJA I JEGO ŚWITY W BUDYNKU PRZY ULICY ORZESZKOWEJ

W czwartek, 6-go grudnia, panował u nas szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją – gościliśmy Świętego Mikołaja. Tym razem odwiedził nas ze swoim orszakiem: Bałwankiem - Olafem, Śnieżynką i Elfem, czym wzbudził niesamowitą radość wśród wszystkich uczniów.

Wszystkie klasy odwiedził osobiście w rytmach muzyki „Jingle Bells” z workiem pełnym słodkości. Każdego ucznia i nauczyciela obdarował też specjalnym Bonem Mikołajkowym, co wszyscy przyjęli bardzo entuzjastycznie.

Na długiej przerwie wszyscy przewodniczący klas ubierali choinkę, w holu szkoły, w obecności Mikołaja i jego świty. Kulminacyjnym punktem było jednak zapalnie światełek na naszej choince, co uczynił nasz specjalny gość – MIKOŁAJ.

Było dużo radości, uśmiechów oraz wspólne zdjęcia przy choince.

Wiktorii Cimoszko z klasy 7c dziękujemy za przyniesienie pięknej żywej choinki.