DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

    Dnia 5 lutego 2019 r. odbył się ogólnoświatowy Dzień Bez Internetu pod hasłem „Działajmy razem”. W ramach obchodów tego święta przez cały miesiąc luty propagujemy wśród dzieci i młodzieży właściwe zachowania w sieci oraz wykorzystanie internetu w pozytywny i kreatywny sposób. Głównym celem tegorocznego wydarzenia jest zachęcenie wszystkich korzystających z internetu do współtworzenia internetu bez cyberprzemocy, hejtu, fake newsów, ksenofobii.

W związku z tym w naszej szkole ogłaszamy konkurs:

- dla klas III – V na plakat pod hasłem „Dzień Bez Uzależnień: Działamy razem dla bezpieczeństwa” (technika dowolna, format A3, praca powinna być podpisana na odwrocie przez autora – imię, nazwisko, klasa). Praca konkursowa powinna być wykonana samodzielnie w oparciu o treści DBI. Prace konkursowe dostarczamy do dnia 27.02 do sali nr 15 przy ul. Orzeszkowej do Pani J. Rothkegel lub Pani J. Mielnik.

- konkurs dla klas VI – VIII na plakat pt. „Wolni od cyberprzemocy” (format A4, technika dowolna). Prace składamy do dnia 01.03 do sali nr 9 przy ul. Orzeszkowej do Pani J. Rothkegel lub Pani J. Mielnik.

 

Janina Rothkegel