UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE WIELKANOCNYM

W piątek 5 kwietnia w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVII Rodzinnego-Dekanalnego i Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. Wyróżnienia przyznano uczniom przedszkoli, szkół podstawowych oraz uczniom klas III gimnazjum w następujących kategoriach: prace dowolne, stroiki, palmy oraz baranki wielkanocne. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczyli: Pan Radosław Baranowski – Zastępca Burmistrza Miasta Zgorzelec, Pani Sylwia Słabicka – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łagowie, przedstawiciel Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji w Gminie Zgorzelec oraz Pani Kinga Chuda-Jaworska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

Oskar Kaczmarzyk z kl. 1b - III miejsce w kategorii pisanka;

Maksymilian Pogudz z kl. 5b  - I miejsce w kategorii palma wielkanocna;

Bartłomiej Grałek z kl. 5d – II miejsce w tej samej kategorii.

Iwona Miklaszewska - Stawowa