W indiańskiej wiosce

28 września 2011r. dzieci z zerówki 0 „a” i 0 „b” z wychowawczyniami p. Danutą Konieczną i p. Małgorzatą Marek-Konopską atrakcyjnie spędziły czas w Indiańskiej Wiosce w Trójcy.

Dzieci poznały prawdziwe indiańskie namioty -tipi, totem, barwne stroje Indian, przedmioty codziennego użytku, legendy i indiańskie okrzyki.

Nasi mali Indianie brali udział w indiańskich grach i zabawach oraz zawodach sportowych- skokach w workach i rzucaniu warzywami do garnka. Największą atrakcją dla dzieci była przejażdżka na indiańskim koniu o imieniu Róża, strzelanie z łuku i skoki na trampolinie.

Małgorzata Marek-Konopska