III MIEJSCE CHŁOPCÓW W CZWÓRBOJU LEKOATLTYCZNYM

W środę 11 maja na zgorzeleckim stadionie odbył się Finał Powiatowy w Czwórboju Lekkoatletycznym. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn chłopców i 7 drużyn. Dzieci rywalizowały w biegu na 60m, w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600m (dziewczyny), biegu na 1000m (chłopcy). Chłopcy z naszej szkoły: Adam Leszczuk (III miejsce w klasyfikacji indywidualnej), Filip Polkowski, Dawid Zienkiewicz, Bartosz Rędzia, Patryk Mazur, Michał Senkowski w klasyfikacji drużynowej zajęli III miejsce. Dziewczyny, które wystartowały w składzie: Laura Michalak, Weronika Wolska, Lena Ostojska, Świetlińska Paulina, Lena Pomorska i Nina Grabowska, mimo dobrych startów, uplasowały się na V miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.