MIĘDZYKLASOWY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH DLA KLAS 0-3

Do 28.02. 2013r. każda klasa wykonywała Palmy Wielkanocne na Międzyklasowy Konkurs. Uczniowie klas  wykonali po kilka Palm. Komisja konkursowa: przyznała punkty od 1- 4 oceniając (estetykę wykonania, ogólny wyraz artystyczny, wkład pracy). Wybór tej najładniejszej Palmy z klasy był trudny, ponieważ każda Palma była ładna, każda inna. Z zespołu klasowego została wybrana 1 Palma. Pięć Palm z największą liczbą punktów za wykonanie Palmy w Super Lidze Klas będzie reprezentować szkołę w XI Rodzinnym Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym. Pozostałe Palmy będą stanowiły dekorację  XI Rodzinnego Konkursu Wielkanocnego.

Katechetka Krystyna Kozłowska

Regulamin  pobierz