Dzień Wiosny na sportowo

21 marca, Dzień Wiosny, klasy 4c i 5a spędziły na przyszkolnym Orliku. Pogoda dopisała znakomicie.

Po długich zimowych miesiącach, kiedy to wszyscy tęsknili do słońca, ruchu i dobrej zabawy, pomysł wychowawców, Pana Marcina Filozofa i Pana Tomasza Stypczyńskiego, aby nadejście wiosny uczcić międzyklasowym meczem piłki nożnej i ringo, spotkał się z prawdziwie entuzjastycznym przyjęciem. Uczniowie obu klas spędzili wspaniałe przedpołudnie, odpoczywając od szkolnej ławy i "naukowej" codzienności. Nikomu nie zaświtała myśl, by iść tego dnia na wagary :-)

Tekst i zdjęcia p. Tomasz Stypczyński