Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Ferie zimowe- Winterferien

2017-02-08
Powiększ zdjęcie

Tym razem nasi partnerzy zza Nysy gościli w naszej szkole. Gospodarzami była klasa 6a wraz z panią Moniką Pinkowicz oraz panią Danutą Śliwińską. Tematem spotkania były ferie zimowe, na które wszyscy czekamyMrugnięcie

Czytaj więcej o: Ferie zimowe- Winterferien

Kapeluszowy Bal Karnawałowy

2017-02-08
Powiększ zdjęcie

W dniu 8 lutego 2017 r. w środowe przedpołudnie odbył się w naszej szkole tak długo oczekiwany przez uczniów klas 4-6  Kapeluszowy Bal Karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową krainę za sprawą oryginalnych kapeluszy, kapelutków, kapelusików, które były motywem przewodnim tegorocznego balu.
Przy dźwiękach skocznej muzyki i i hitów „na czasie”dzieci z wielką radością bawiły się z zaproszonymi gośćmi – uczniami z Gimnazjum w Leśnej, którzy wcieli się w rolę profesjonalnych animatorów. Występy artystyczno- sportowe w ich wykonaniu za każdym razem wzbudzały ogromne zainteresowanie i aplauz publiczności.  Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły wszystkich tancerzy. Podczas balu wyłoniono Karnawałowych Mistrzów Parkietu, przyznano wyróżnienia najlepszym tancerzom oraz wręczono dyplomy za najbardziej oryginalne kapelusze- wygrały dwa, te samodzielnie przygotowane – ze słomy i kart do gry. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom balu dziękujemy wyśmienitą,wspólną zabawę.

zdjęcia https://dysk.onet.pl/link/rn74E

Czytaj więcej o: Kapeluszowy Bal Karnawałowy


Kalendarium

Piątek, 2018-03-23

Imieniny: Feliksa, Konrada

Statystyki

  • Odwiedziny: 1401372
  • Do końca roku: 283 dni
  • Do wakacji: 91 dni