Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Wielki sukces sportowców z SP2

2017-10-05
Powiększ zdjęcie

Bardzo udany dzień na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczyny i chłopcy klasy szóste i młodsze drugie miejsce, starsze dziewczyny również drugie miejsce, a starsi chłopcy zostali mistrzami powiatu. Gratulacje dla wszystkich

Czytaj więcej o: Wielki sukces sportowców z SP2

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W NASZEJ SZKOLE

2017-10-05
Powiększ zdjęcie

29 września 2017 r. obchodzony był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dla uczczenia tego dnia, w bibliotece naszej Szkoły odbyło się głośne czytanie dzieciom i przez dzieci. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas: 4b, 2a wraz z wychowawczynią Panią Beatą Burdzy oraz 1 - 3 uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Młodzi słuchacze poznali postać p. Janiny Porazińskiej oraz książki znajdujące się szkolnej bibliotece, które napisała z myślą o dzieciach, dowiedzieli się dlaczego właśnie 29 września obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania oraz usłyszeli jeden z wierszy napisany przez poetkę pt. „Chciał się żenić burak”.

Książki: „Wielka skarbnica bajek – Gwóźdź Salema”, „Detektyw Pozytywka” G. Kasdepke oraz „ Kaktus, szukaj!” B. Gawryluk” czytali nauczyciele: p. I. Meller, p. B. Burdzy, p. I. Stawowa i uczniowie klasy 4b. Dzień ten był okazją do wprowadzenia dzieci w świat bajek, baśni, zabawnych historyjek detektywistycznych i wierszy.

 oprac. Iwona Stawowa

Czytaj więcej o: DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W NASZEJ SZKOLE

Język angielski w Ia

2017-10-05
Powiększ zdjęcie

Bohaterowie naszego podręcznika BUGS TEAM zbudowali instrumenty muzyczne  z przyborów szkolnych - taka była potrzeba chwili, o czym pierwszaki na pewno opowiedziały w domu. Tutaj możemy podziwiać takie instrumenty pokolorowany przez naszych uczniów, a wszystko po to, aby wśród słówek RULER, PENCIL, RUBBER, SCHOOL BAG itd. czuć się zupełnie swobodnie :-)

Czytaj więcej o: Język angielski w Ia

Język angielski 1c

2017-10-05
Powiększ zdjęcie

Zeszyt, tornister, ołówek, gumka - wokół tych i podobnych przyborów szkolnych kręci się życie naszych pierwszaków. Szybki konkurs klasowy dla powtórzenia przyborów szkolnych po angielsku i uczniowie dumnie prezentują słówka, które zapamiętali z lekcji.

Czytaj więcej o: Język angielski 1c


Kalendarium

Sobota, 2018-07-21

Imieniny: Danieli, Wawrzyńca

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1573874
  • Do końca roku: 163 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Ilosc zapytan : 250